Konferansjerzy
CT Media | Telebimy, Ekrany LED | Agencja Koncertowa, Artystyczna
Cezary Żak

Cezary Żak – polski aktor, znany z ról w serialach telewizyjnych Miodowe lata i Ranczo oraz Ludzie Chudego. W 1985 roku ukończył studia na PWST we Wrocławiu. Jego debiut teatralny nastąpił 22 lutego 1991 roku. W 1993 roku otrzymał nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Teatru we Wrocławiu dla młodego aktora. W 1994 roku otrzymał kolejną nagrodę (wyróżnienie za “Kontrabasistę” w reż. Susskinda i Trofeum od Prezydenta Torunia na XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Jednego Aktora w Toruniu).

Artur Barciś

Artur Barciś – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser. Absolwent nieistniejącego już Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi z roku 1979. Aktor Teatru Na Targówku (1979–1981), Teatru Narodowego (1982–1984), Teatru Ateneum (od 1984).

Jerzy Kryszak

Aktor, satyryk i parodysta proponuje publiczności własny sposób na śmiech. Naśladuje postaci z życia społeczno-politycznego; “bywa” Lechem Wałęsą, Andrzejem Lepperem, Adamem Michnikiem. Nie opowiada dowcipów – właściwie ani jeden fragment jego programu nie jest możliwy do powtórzenia na spotkaniach towarzyskich w charakterze “kawału”. Jerzy Kryszak wczuwa się w mentalność postaci, których głosem mówi, wywołuje śmiech tym, że satyrycznie przerysowuje ich świadomość, sposób wypowiedzi i myślenia.

Piotr Bałtroczyk

Dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy. W 1999 wystąpił jako konferansjer serialu telewizyjnego Badziewiakowie. W Telewizji Polskiej prowadził takie programy jak Zwyczajni-niezwyczajni, Pegaz czy Kochamy polskie komedie, a także Kraina Łagodności. W 2001 wydał tomik wierszy “Krawiectwo miarowe. Samouczek”. W 2006 rozpoczął współpracę z telewizją Polsat, w której prowadził program Piotr Bałtroczyk przedstawia, nagrodzony na IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku 2008. Od 2008 do 2009 roku prowadził natomiast program Piotr Bałtroczyk na żywo.

Kacper Ruciński

Młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w błyskotliwy, inteligentny, a czasem bezczelny sposób. Bardzo ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Mariusz Kałamaga

Dzięki swojej charyzmie, anegdotom i umiejętności szybkiego nawiązania kontaktu z publicznością nadaje charakter każdemu wydarzeniu, w którym bierze udział. Jako konferansjer sprawdza się zarówno podczas eleganckiej gali jak i prowadząc plenerowy festiwal dla ekologów. Mariusz jest artystą kabaretowym, uprawiającym obecnie charakterystyczną formę satyryczną, jaką jest stand-up. Większość ludzi kojarzy go jednak z popularnego Kabaretu Łowcy.B, gdzie przez wiele lat występował w stylowym, żółtym sweterku. Jako konferansjer telewizyjny był współprowadzącym kilku ciekawych programów z Piotrem Bałtroczykiem, Katarzyną Cichopek czy Tomaszem Kammelem. Mariusz był również twarzą programu Nigdy nie rób tego w domu w Comedy Central, a także miał okazję prowadzić Sylwestra w Polsacie. W każdą sobotę można Mariusza także usłyszeć wśród prowadzących program Poliż temat w RMF FM.

Cezary Pazura

Po sukcesach estradowych programów: “Kabaret z Pazur-em”, “13. posterunek na żywo” i “Przystojny jestem?” po raz kolejny prezentujemy nowy program satyryczny Cezarego Pazury. Jak zwykle tematyka apolityczna komentująca sprawy obyczajowe. Aktorowi towarzyszy grupa taneczna stanowiaca ubarwienie programu muzyka i tańcem. Autorami tekstów sa Olaf Lubaszenko, Janusz Onufrowicz i Doman Nowakowski.Zapraszamy Państwa na swój nowy autorski program kabaretowy. Estrada jest miejscem żywego kontaktu aktora z łaknącą rozrywki publicznością. Żyjemy w czasach “ciężkich” decyzji…Bo ciężko jest wydać pieniądze na bilet. Tym ciężej było mi zdecydować się na stworzenie nowego programu.Ponieważ nie mieszam się do polityki, postanowiłem skorzystać ze swoich obserwacji obyczajowych powstał kabaret BUT – czyli kabaret Bardzo Uniwersalnych Tematów.

Piotr Cyrwus

Piotr Cyrwus – aktor teatralny i filmowy, zyskał popularność rolą Ryśka Lubicza w serialu Klan.Pochodzi z góralskiej rodziny na Podhalu toteż jest mu bliska kuchnia regionalna polskich gór. Kwaśnica, chłodnik czy zapiekane żeberka w jego wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo. Lubi także potrawy kuchni śródziemnomorskiej i chętnie je przyrządza na swoich pokazach, dzieląc się przy tym doświadczeniami z licznych podróży.

Bilguun Ariunbaatar

Pierwszy Mongoł Rzeczpospolitej. Człowiek Renesansu. Tańczy. Śpiewa. Recytuje. Posiada Babcię i owcę. Pojawił się w Polsce jako reporter telewizji U1Bator. Dziennikarskie szlify zdobywał w programie Szymona Majewskiego na antenie TVN wzbudzając zachwyt widzów i zakłopotanie celebrytów. Prowadził program HDw3D czym wywołał niepotwierdzone podejrzenia o wyrugowanie Szymona Majewskiego z Telewizji. Przeprowadził setki wywiadów z nieznanymi osobami.

Andrzej Grabowski

Znany i lubiany aktor obdarzony wielkim talentem komediowym. Debiutował na deskach krakowskiego Teatru Słowackiego, a polskiej publiczności dał się poznać dzięki dwóm rolom: Andrzeja Jurewicza w serialu “Boża podszewka” jak i Ferdynanda Kiepskiego, bezrobotnego, nieokrzesanego miłośnika piwa z niespełnionymi ambicjami biznesmena, głównego bohatera serialu “Świat według Kiepskich”.

Końjo

Jest artystą nietuzinkowym i wręcz niemożliwym do sklasyfikowania. Dzięki swojej szczególnej inteligencji i niesamowitemu poczuciu humoru, już od kilkunastu lat jest niezwykle wziętym i uwielbianym przez publikę prowadzącym na wszelkiego rodzaju festiwalach, piknikach, imprezach klubowych, a także zamkniętych eventach firmowych.
Jesienią 2008 roku Końjo został jedną z największych, a na pewno najbarwniejszą gwiazdą show „Gwiazdy tańczą na lodzie” w telewizyjnej Dwójce. Do tego stopnia zafascynował On swoją postacią producentów, że nawet po wyeliminowaniu w 6-tym odcinku, postanowiono, że do końca programu będzie On, już poza konkursem, zabawiał widzów jako atrakcja i gwóźdź programu. Jego nieszablonowa osobowość i udział w „Gwiazdy tańczą na lodzie” spowodowała ogromne zainteresowanie Jego postacią mediów, a także organizatorów wszelkiego rodzaju imprez.

Skiba

Skiba prowadził (wraz z Pawłem „Końjem” Konnakiem) kultowy kabaret rockowy „Lalamido” w TVP 2. Skiba jest jednym z najciekawszych i najpopularniejszych konferansjerów w Polsce. Ma na swoim koncie prowadzenie zarówno Festiwalu Piosenki w Opolu, jak i licznych koncertów Szansy na Sukces czy największego w Polsce Sylwestra w Dwójce. W 2006 roku tygodnik „Polityka” zaliczył Skibę do pierwszej dziesiątki najlepszych showmanów telewizyjnych w kraju. W czerwcu 2009 roku nakładem wydawnictwa „Zysk i s-ka”. Skiba prowadzi także swój kabaret, w którym wspólnie z innymi artystami parodiuje znane gwiazdy światowych estrad. Kabaretowe popisy Skiby mogą być przezabawnym uatrakcyjnieniem organizowanych przez Państwa imprez. Skiba w brawurowy sposób poprowadzi każdą imprezę – od koncertu w klubie poprzez Dni Miasta aż po prestiżowy bankiet.

Rafał Rutkowski

Aktor komediowy, stand up-er, aktor filmowy i teatralny. Jego program jest uniwersalnym show, które Rafał dopasowuje do okoliczności spotkania i publiczności. Tematy wokół których oscyluje jego show to relacje damsko- męskie, życie seksualne Polaków, polskie poczucie humoru i sposób opowiadania anegdot czyli tzw. Akademia Polskiego Żartu … Występ Rafała gwarantuje doskonały kontakt z publicznością,  świetną zabawę i bardzo profesjonalny show komediowy.

Katarzyna Piasecka

Kobieta po trzydziestce, najbardziej znana z podejmowania tematów damsko-męskich. Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej. Na co dzień występuje w bardzo popularnym projekcie pn. „Stand up Bez cenzury” wraz z Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim.

Katarzyna Pakosińska

Nikt nie ma tyle wdzięku i gracji na scenie, co Katarzyna Pakosińska! Na codzień znamy ją z Kabaretu Moralnego Niepokoju, a poza grupą sprawdza się doskonale jako prowadząca przeróżne imprezy. Piękny uśmiech, doskonałe obycie ze sceną i wykształcenie dziennikarskie to cechy, które sprawiają że wszystko co robi Kasia Pakosińska jest profesjonalne i na najwyższym poziomie. Czar, nadzwyczajne poczucie humoru i ten śmiech…. – każda impreza będzie udana na 100%!

Katarzyna Żak

Aktorka urodzona w 1963 roku w Toruniu. Ukończyła tam Szkołę Podstawową nr 3 oraz V Liceum Ogólnokształcące którego jest absolwentką. W 1986 roku ukończyła PWST we Wrocławiu i od 1986 roku pracowała w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu gdzie zagrała około 20-tu ról teatralnych do czerwca 1995. 

Tomasz Kammel

TOMASZ KAMMEL – Showman, dziennikarz telewizyjny, konferansjer i producent przez wiele lat związany z TVP. Wielokrotnie prowadził festiwale w Sopocie i Opolu oraz uroczyste gale (m.in. Telekamery, Róże Gali, Teraz Polska). Prowadzący programy: The Voice of Poland, Pytanie na śniadanie, Randka w Ciemno, Wykrywacz Kłamstw, Dzieciaki Górą oraz wiele innych. W opinii zleceniodawców cechuje go poczucie humoru, niezawodność i profesjonalizm. Tomasz ma na swoim koncie ponad 1000 imprez dla firm i organizacji publicznych. Biegle włada niemieckim, angielskim i polskim.

Krzysztof Piasecki

Studiował na wydziale mechanicznym na Politechnice Wrocławskiej i kulturo-znawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponieważ już wtedy zajął się twórczością estradową, żadnego z tych kierunków nie skończył. Ale za to zdobywał wszystkie możliwe nagrody na przeglądach kabaretowych. W latach 1973 – 1977 występował w programie radiowym „Studio 202” Andrzeja Waligórskiego. W 1976 roku zaczął zawodowo zajmować się satyrą. Od października do grudnia 1981 był członkiem kabaretu Pod Egidą z Warszawy. Po stanie wojennym występował jeszcze w wielu grupach, aż przeszedł na karierę solową. Stopniowo zaczął się pojawiać w mediach. Dziś już chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich programów telewizyjnych, jak „Dyżurny Satyryk Kraju”, czy „Ale plama”, w których Krzysztof Piasecki grał bardzo ważną rolę.

Artur Andrus

Artur Andrus – na co dzień redaktor trójkowej “Powtórki z rozrywki”, co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej “Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator “Szkła kontaktowego”…

Monika Zamachowsk

Monika Zamachowska– polska dziennikarka i konferansjer wielu prestiżowych wydarzeń artystycznych. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Była autorką, współautorką i prowadzącą program „Kulty popkultury”, teleturniej prawny „Teleadwokat” oraz programy o tematyce europejskiej: „Europejczycy”, „Strefa otwarta”, „Witaj, Europo”, „Europa da się lubić” i „Orzeł czy reszta?”. Była gospodynią „Pytania na śniadanie” w TVP2. Przez 2,5 roku (do maja 2008) pełniła funkcję redaktorki naczelnej czasopisma „Zwierciadło”. Wystąpiła w dwóch filmach: Problemat profesora Czelawy (1985) jako Joasia Paliwoda, córka Janka, oraz Egoiści (2000) jako prezenterka telewizyjna. Od października 2006 wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim zasiadała w jury programu „Supertalent” w TVP2. W 2009 uczestniczyła w IX edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Urszula Chinch

Profesjonalne prowadzenie imprez, eventów, spotkań integracyjnych, koncertów, gali w wielu językach. URSZULA CHINCZ – Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Przez wiele lat pracowała w reklamie (Leo Burnett) oraz w marketingu (UPC, Eden Springs, Vectra). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności. Nieobce są jej tematy związane z przedsiębiorczością kobiet, zakładaniem firmy czy rynkiem dziecięcym. Po pracy lubi wędkować, zajmować się ogrodem i gotować. Świetnie włada trzema językami: angielskim, włoskim i francuskim.

Grzegorz Janiszewski

Grzegorz Janiszewski, aktor, dziennikarz, konferansjer, a ostatnio również wicedyrektor tarnowskiego teatru dał się również wielokrotnie poznać jako znakomity kucharz. Na łamach portalu co tydzień Grzegorz proponuje kolejne smaczne dania.

Marcin Prokop

Marcin Prokop – człowiek dużego wzrostu i równie wielkiej osobowości. Znany przede wszystkim jako prowadzący programy telewizji TVN (Mam Talent!, Dzień dobry TVN, Clever – widzisz i wiesz, Motoszoł i Turbo Ring w TVN Turbo). Zyskał wielu wielbicieli swojego poczucia humoru i charakterystycznej dla siebie lekkości w trafnym komentowaniu rzeczywistości. Poza pracą w mediach udziela się jako konferansjer podczas imprez firmowych i masowych imprez otwartych. Ten człowiek ma talent!

Magda Mołek

“Magda Mołek. 19 lat pracy w telewizji. Od 10 lat związana ze stacją TVN. Prowadzi weekendowe wydanie “Dzień dobry TVN” oraz autorski program “W roli głównej” w TVN Style. Magda ma kikunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu gal, jubileuszy, zamkniętych uroczystości a także dużych imprez plenerowych, festiwali i koncertów. Również w języku angielskim.”

Maciej Rock

Popularny prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny, model. W latach 2000–2001 wraz z Igorem Sokołowskim prowadził w Tok FM program Sułtani nocy. W 2001 przez 3 miesiące prowadził lokalny magazyn informacyjny w krakowskim Radiu Alfa, gdzie został zawieszony za obrażenie posła AWS. Później związał się z Radiem Kolor, gdzie – ponownie z Igorem Sokołowskim – prowadził poranny magazyn, oraz z Polskim Radiem Bis, gdzie w 2007 prowadził cotygodniową audycję Mocna Trzydziestka. Od września 2013 prowadzi w duecie z Irkiem Jakubkiem poranny program “Wstawaj, nie udawaj” w RMF Maxxx. Od 2002 związany jest z telewizją Polsat, gdzie prowadził m.in.: cztery edycje Idola, muzyczny talk show POPlista, muzyczny program Przebojowe dzieci (wraz z Edytą Herbuś), talent show Fabryka gwiazd. Od 2007 do 2012 wraz z Maciejem Dowborem i Agnieszką Popielewicz tworzyli magazyn Się kręci. Od 2011 wraz z Pauliną Sykut prowadzi program Must Be the Music. Tylko muzyka.

Maciej Orłoś

Potrafi jako nieliczny z prezenterów telewizyjnych serwować informacje w tempie ekspresowym nie tracąc przy tym lekkości w wypowiedzi i charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. To połączenie naturalnego „luzu” z rzetelnością pracy prezentera telewizyjnego utorowało mu drogę do takich projektów jak konferansjerka podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, czy komentowanie przebiegu konkursu Eurowizji. Swój dorobek zawodowy, złożony z pracy przy programach publicystycznych, kulturalnych i wielu ról filmowych wzbogacił niedawno o prowadzenie popularnego teleturnieju „300 % normy” czym udowodnił, że prowadzenie programów rozrywkowych nie stanowi dla niego problemu. Polecamy Macieja Orłosia na wszelkiego rodzaju uroczyste gale, gdzie trzeba się wykazać profesjonalizmem w płynnym i „eleganckim” przeprowadzeniu oficjalnej części imprezy nie zamieniając jej przy tym w nudną i „sztywną”.

Maciej Kurzajewski

Syn dziennikarza sportowego, dorastał w kaliskiej dzielnicy Widok. W młodości trenował kolarstwo torowe. Na pierwszym roku studiów prawa, wygrał konkurs na dziennikarzy i prezenterów redakcji sportowej TVP. W 1993 roku podjął pracę w telewizji. Prowadził oprawę imprez sportowych w telewizyjnej stacji TVP 1. W 2004 roku ukazała się książka biograficzna pt. „Moje życie – Adam Małysz”, będąca wywiadem przeprowadzonym przez Kurzajewskiego z Małyszem. Od 2007 roku jest współprowadzącym polskiej edycji TVP 2 „Tańca na lodzie – Gwiazdy tańczą na lodzie „(I edycja) w duecie z Tatianą Okupnik i „Gwiazdy tańczą na lodzie” (II edycja) z Justyną Steczkowską. Od marca 2009 roku prowadzi show „Kocham Cię, Polsko” emitowane na antenie TVP2.

Hubert Urbański

Na Uniwersytecie Warszawskim studiował przez rok filologię indyjską (Wydział Orientalistyki). Później podjął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Od 1994 do 1995 pracował w Radiu ZET. Później przeniósł się do Radia Kolor, gdzie pracował do 1998. Następnie przez rok pracował w Radiu Tok FM. Pracę w telewizji rozpoczął od prowadzenia programu Antena w TVP. Następnie w Polsacie prowadził teleturniej Piramida. Najdłużej, 8 lat (1999-2007), pracował w stacji TVN, gdzie był gospodarzem teleturnieju Milionerzy, a później reality show Jestem Jaki Jestem, widowiska rozrywkowego Dla ciebie wszystko, najdroższego w historii TVN-u reality show Wyprawa Robinson oraz show Taniec z gwiazdami (przy pierwszej edycji wspólnie z Magdą Mołek, w kolejnych czterech partnerowała mu Katarzyna Skrzynecka).

Tomasz Jachimek

Tomasz Jachimek to perła wśród stand-upowców, czyli ludzi robiących tzw. one-man show. Tomasz Jachimek tworzący Kabaret Jachim Presents jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże. Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza obnażając ją regularnie w programie „Szkło Kontaktowe” w TVN24. Jest tak uczulony, że obnaża ją również na łamach „Newsweeka”, a ponieważ głupota ludzka nie zna granic, Tomek jeszcze długo będzie miał co robić. Kabaret Jachim Presents to w pełni profesjonalne, doskonale przygotowane spektakle autorskie, grane z powodzeniem na różnych scenach w kraju. To również bardzo dobra konferansjerka wszelkich przedsięwzięć.

Przemysław Babiarz

Przemysław Babiarz – polski dziennikarz i komentator sportowy. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Studiował w Krakowie, najpierw teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, potem od 1985 na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W latach 1989-1992 był aktorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Jako dziennikarz zadebiutował w 1992 podczas olimpiady w Barcelonie. Jako sprawozdawca sportowy specjalizuje się w komentowaniu pływania, lekkoatletyki oraz łyżwiarstwa figurowego. W latach 90. XX wieku współprowadził w TVP1 program Stawka większa niż szycie. Prowadził też Pytanie na śniadanie w TVP2 oraz wybory Miss Polonia 2007, w towarzystwie Agnieszki Włodarczyk. Od 28 września do 2 listopada występował w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie gdzie partnerowała mu łyżwiarka Michaela Krutská.

Katarzyna Dowbor

Publicystka i dziennikarka, pracuje w Telewizji Polskiej. Dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu. Tu chodziła do szkoły. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1983 pracuje w TVP. Autorka wielu reportaży i telewizyjnych programów publicystycznych. Trzykrotnie zamężna. Radna Rady Miejskiej w Piasecznie w kadencji 1994-1998. Ma syna Macieja (ur. 1978) i córkę Marię Dowbor-Baczyńską (ur. 1999). Siedem lat realizowała autorski program „Apetyt na zdrowie”. W 2005 roku zaczęła prowadzić w “Radiu Dla Ciebie” autorski program zatytułowany “Dowborowe towarzystwo”. Na wydziale dziennikarstwa UW prowadzi zajęcia z tzw. pracowni telewizyjnej. W TVP2 prowadziła “Pytanie na śniadanie”. Często bywa w swym rodzinnym Toruniu, gdzie prowadzi imprezy kulturalne, koncerty, kilka edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jarosław Kret

Uwielbiany przez widzów, osiąga szczyty w rankingach popularności. Z zapowiadania pogody uczynił prawdziwe show. Dla wielu widzów przede wszystkim uśmiechnięty „pan od pogody”, jest również autorem filmów dokumentalnych, fotoreporterem, autorem książek i albumów. Wbrew temu, co się o nim mówi, nie uważa się za podróżnika. Od zawsze ciągnęło go szeroki świat. Studiował egiptologię, po kilka lat „ocierał się” – jak mówi – o archeologię śródziemnomorską czy afrykanistykę. Podyplomowo studiował stosunki międzykulturowe w Instytucie Orientalistycznym UW.

Beata Sadowska

Dziennikarka radiowa i telewizyjna. Absolwentka II LO im. Stefana Batorego w Warszawie. Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America. Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie była reporterką polityczną w Radio Zet i szefową wydawców działu informacji w TV Wisła. Przez 2,5 roku mieszkała w Londynie, skąd prowadziła listę przebojów Pepsi Chart dla TVN. W TVN Style prowadziła programy: Miasto kobiet i Pałac Kultury. Razem z Marcinem Prokopem prowadziła program MTV Select w MTV Polska. W latach 2006-2012 pracowała w TVP2. Prowadziła wiele programów między innymi: Ona i On – wojna płci, ‘Supertalent i Hit Generator. Przez kilku lat prowadziła transmitowane w Dwójce wakacyjne trasy koncertowe Hity Na Czasie. W latach 2008-2009 była konferansjerką Sopot Hit Festiwal. Do lipca 2012[1] była jedną z twarzy porannego programu TVP2 – Pytania na śniadanie.

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska − polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień Dobry TVN. Absolwentka Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je już w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku. Zagrała w wielu polskich filmach i serialach, m.in. “Nienasycenie” czy “Show”. W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki “Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Obecnie występuje w serialu “M jak miłość”, gdzie wciela się w rolę Moniki. Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan. Zajęli 10 miejsce.

Rafał Patyra

Dziennikarz sportowy. Od października 2005 prezenter Sport telegramu, emitowanego po głównej Panoramie w TVP2. Przedtem zajmował się głównie pracą w redakcji sportowej TVP2, a także przekazywał doniesienia prasowe na antenie programu Pytanie na śniadanie w TVP2. Zanim trafił do Telewizji Publicznej, pracował w redakcji sportowej TV Puls, a wcześniej – prowadził Serwis Sportowy w TVN. Jako dziennikarz TVP zajmuje się piłką nożną. Najczęściej prowadzi studia i przeprowadza wywiady. W 2006 wyjechał na Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Pracował tam jako reporter. Wraz z Maciejem Iwańskim prowadził magazyn Szybka piłka w TVP2.

Krzysztof Ibisz

Gwiazda polskiej telewizji. Prezenter, dziennikarz, producent telewizyjny i aktor. Od 15 lat utrzymuje się w czołówce rankingów popularności. Jedna z największych osobowości telewizyjnych. Obok Maryli Rodowicz najbardziej rozpoznawalna gwiazda show-biznesu (OBOP 2006). Najbardziej lubiany prezenter telewizyjny (badania TVP 2006).

Anna Matusiak

Dziennikarka i prezenterka TVP1. Przygodę z mediami rozpoczęła mając 16 lat. Współpracowała wtedy z Telewizją Regionalną Zagłębia Miedziowego w Lubinie przy realizacji programu, pt. „Kto rano wstaje”. Historia poniekąd zatoczyła koło, bo od września 2011 roku znowu „rano wstawała”, by budzić widzów jako gospodyni „Kawy czy herbaty?” (TVP1) Z Telewizją Polską związana od 2004 roku. Do 2009 roku współpracowała z Oddziałem TVP we Wrocławiu i Radiem Wrocław. W 2010 roku – po przeprowadzce do Warszawy, związała się z Polskim Radiem (Radiem dla Ciebie) i TVP Polonia. Prowadziła program „Polska 24”, a także – wspólnie z Arturem Orzechem – „Kulturalni PL”. Równoległe przez ostatnie lata współpracowała z TVP1 z programem „Kawa czy herbata?”. Na kolejnych etapach drogi zawodowej zajmowała się różnorodną tematyką i formami dziennikarskimi: news, felieton, reportaż, film, program informacyjny, program interwencyjny. Jednak zawsze – ze względu na wykształcenie i zainteresowania – najbliższa jej jest tematyka kulturalna.

Kinga Leszczyńska

Kinga Leszczyńska – rzetelna, niebanalna i z uśmiechem na twarzy – tak można by określić konferansjerkę jaką Państwu proponuję. Od 2009 roku aktywnie zajmuję się prowadzeniem spotkań i konferencji. Były wśród nich zarówno targi, finały konkursów dla środowiska naukowego, spotkania o charakterze biznesowo-szkoleniowym, jak i zapowiedzi oraz konkursy kinowe. Dzięki doświadczeniu reporterskiemu oferuję Państwu szybkie i merytoryczne przygotowanie się do różnorodnej tematyki. Efekt mojej kilkuletniej pracy w radiu, to ciekawe i sprawnie poprowadzone konferencyjne panele dyskusyjne, debaty i wywiady z zaproszonymi gośćmi. To także łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami prowadzonych spotkań – niezależnie od tego czy jest to kilkuosobowa grupa finalistów konkursu czy 300 osobowa widownia kinowa. Chętnie doradzę przy tworzeniu scenariusza konferencji czy zaaranżowaniu miejsca. Posiadam także kwalifikacje do zorganizowania i poprowadzenia konferencji prasowej – potwierdzone doświadczeniem zebranym podczas pełnienia funkcji rzecznika prasowego.

Agnieszka Barańska

Profesjonalna oprawa konferansjerka to klucz do udanej imprezy! Wieloletnie doświadczenie zawodowe w Radiu Kraków,predyspozycje i umiejętność pracy z ludźmi, zaowocowało spotkaniami „oko w oko” z mikrofonem w ręku na: piknikach, festynach, imprezach integracyjnych, przeglądach, konferencjach, spotkaniach branżowych Organizujesz imprezę? ZADBAJ O FACHOWĄ OPRAWĘ! Rola prowadzącego nie polega tylko na odczytaniu przygotowanego tekstu. Jego rolą jest zainteresować, zabawić publiczność a nawet wprowadzić odpowiedni nastój i klimat. Z mikrofonem w ręku można nadać imprezie charakteru, ale można tez sprawić, że Twoi goście nigdy tego nie zapomną! Praca z dziećmi, z dorosłymi, w plenerze, w marketach, imprezy tematyczne, spotkania konferencyjne, bale, benefisy, licytacje, koncerty i wszystko co wymaga profesjonalnej oprawy.

Rafał Adamczak

Mieszka w Legionowie. Od pierwszych dni życia zauroczony muzyką i dobrą zabawą w każdym wydaniu. Od zawsze z marzeniami o własnej kapeli i takim graniu, by się ludziom podobało i na sercu dobrze robiło. To trochę nie wyszło, ale szczęśliwie pokrętny las wielkiego świata mediów i rozrywki wchłonął go na dobre już w wieku 16 lat. Od tej pory nieprzerwanie pracuje za mikrofonem radiowym, z czego ostatnich 9 lat jest jednym z czołowych głosów radia ESKA. Możecie go usłyszeć codziennie w godzinach od 10-ej do 13-ej. Zawód, który wykonuje daje mu absolutną swobodę w poruszaniu się w wielkim świecie nowości muzycznych, wiedzę na temat topowych wydarzeń w świecie „szoł biznesu”, a także jest gwarancją luzu i swobody w kontakcie z ludźmi (widzami, słuchaczami).

Dominika Matuszak

Dominika Matuszak – konferansjerka Swoją uwagę skupia głównie na działaniach konferansjerskich, co pozwala na w pełni profesjonalną oprawę przedsięwzięcia. Młodzieńcza energia w połączeniu z elegancją i klasą, przynoszą pozytywne rezultaty w prowadzeniu również międzynarodowych projektów. Wykształcenie Akademii Teatralnej w Warszawie i doświadczenie zdobyte podczas kilkuset projektów kulturalnych sprawia, że z powodzeniem prowadzi oficjalne gale, jak i rozrywkowe koncerty. Równie dobrze sprawdza się w zakresie produkcji oraz organizacji wydarzeń artystycznych, a także przedsięwzięciach recytatorsko – lektorskich.

Wojciech Starostecki

Wojciech Starostecki – aktor, reżyser spektakli, programów telewizyjnych, koncertów i innych widowisk artystycznych oraz filmów, prezenter radiowy i telewizyjny, scenarzysta i pedagog. Przez dziesięć lat prowadził na antenie Polskiego Radia autorskie audycje muzyczne i publicystyczne na żywo. Przez sześć lat prowadził i reżyserował telewizyjny program “Decyzja należy do Ciebie” (TVP 1). Jako aktor pracował w warszawskich Teatrach: Popularnym, Dramatycznym i Scena Prezentacje. Zagrał m. in. w filmach: “Rajski Ptak” M. Nowickiego, “Dekalog” K.Kieślowskiego, a ostatnio w “Kobiecie z papugą na ramieniu”, „Fortuna czyha w lesie”, „Belcanto” R. Nyczki. Występował również w serialach: „Na Wspólnej” i „Samo życie”. Wojciech Starostecki posiada duże doświadczenie jako konferansjer/prowadzący/mistrz ceremonii, zdobyte w ciągu kilkunastu lat prowadzenia koncertów, imprez galowych, festiwali, eventów firmowych, pokazów, konkursów, festynów, zawodów itp. Wśród tych wydarzeń były zarówno kameralne, eleganckie eventy dla kilkudziesięciu uczestników jak i masowe imprezy na stadionach i w amfiteatrach. Wyniesiona z pracy przed kamerą swoboda publicznych występów na żywo oraz konieczny w pracy przy mikrofonie interesujący głos i nienaganna dykcja, to jego dodatkowe, bezcenne atuty. Jeśli do nich dodać wysoką kulturę i poczucie humoru, oraz umiejętność samodzielnego redagowania tekstów powstaje oferta warta rozważenia przez każdego organizatora czy producenta małych i dużych wydarzeń wymagających profesjonalnego poprowadzenia.

Agata Buzek

Agata Buzek – polska aktorka i modelka. W dzieciństwie uczęszczała do Gliwickiej Szkoły Baletu, występowała w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Później uczyła się w II LO im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach i jednocześnie w Studium Aktorskim w Katowicach. W 1999 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Za rolę główną w filmie Rewers została wyróżniona nagrodą dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Nagrodą Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego. W 2010 roku otrzymała nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą Orły 2010.

Anna Cieślak

Anna Cieślak – polska aktorka filmowa. W 2004 roku ukończyła PWST w Krakowie, rok później została wyróżniona nagrodą za Najlepszy Debiut Aktorski przez Jury FPFF w Gdyni za film Masz na imię Justine, za ten sam film na Festiwalu Filmowym w Mons w Belgii otrzymała nagrodę dla Najlepszej Roli Kobiecej. Występuje również na deskach teatru, gdzie zadebiutowała 16 stycznia 2004, obecnie należy do zespołu Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie.

Katarzyma Herman

W 1994 roku ukończyła studia na PWST w Warszawie. W filmie debiutowała w 1996 roku rolą Iwony w filmie “Urok wszeteczny”. W 1997 roku zagrała Janeczkę Jurewicz, siostrę Marysi w popularnym serialu “Boża podszewka”. Od tego czasu Katarzyna Herman jest aktorką rozpoznawalną. W 2004 roku wcieliła się w postać Iwony Majer,prezes firmy “L’Attivo”, szefowej Jacka Mileckiego (Robert Gonera). W roku następnym została zaangażowana do serialu “Egzamin z życia”, gdzie zagrała rolę Małgorzaty Drawskiej. Złoty okres w karierze Katarzyny Herman rozpoczął się w roku 2005, kiedy to znalazła się w obsadzie serialu “Magda M.”, gdzie wcieliła się w postać Karoliny Waligóry, żony Wiktora, przyjaciółki Magdy Miłowicz. Następnie na moment zatrzymała się w ekipie serialu “Kryminalni”, w którym zagrała Martę Lipską. Dużym sukcesem dla aktorki była rola w serialu Agnieszki Holland, “Ekipa”, gdzie stworzyła niezapomnianą, pełną charakteru postać Aleksandry Pyszny, szefowej Gabinetu Politycznego Premiera. Następnie zagrała Magdę Basiak, żonę “Mnicha”, w filmie “Świadek koronny” i jego serialowym odpowiedniku, w “Odwróconych”.

Dawid Woliński

Dawid Woliński  polski projektant mody, juror w programie “Top Model. Zostań modelką” w TVN.

Krzysztof Pluskota

Krzysztof Pluskota – polski aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy. Absolwent Państwowej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Kabarecie Grupa Rafała Kmity. Na dużym ekranie można go było zobaczyć w filmach: Popiełuszko. Wolność jest w nas R. Wieczyńskiego i Generał – zamach na Gibraltarze A. Jadowskiej.

Michał Czarnecki

Michał Czernecki-polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Jeszcze podczas studiów w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego, odebrał drugą nagrodę za rolę Gerarda w przedstawieniu Franka Wedekinda Maestro w reżyserii Krzysztofa Globisza na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Zadebiutował na scenie Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie w dniu 18 stycznia 2003 roku rolą Victora w sztuce Polaroidy, za którą dostał nagrodę na XXXXIII festiwalu sztuki aktorskiej w Kaliszu. W 2004 roku zagrał na deskach Odeon Herodesa Atticusa w Atenach w spektaklu Fryderyka Nietzsche Zaratustra reżyserowanym przez Krystiana Lupę jako młody Zaratustra. Występował w teatrach: Starym im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie (2003-2006), krakowskiej Scenie STU (2005) w przedstawieniu Cudowny naszyjnik, Rozmaitości w Warszawie (2005-2006), Narodowym w Warszawie (2006-2007) w roli Hipolita, antycznego playboy bez uczuć w sztuce Eurypidesa Fedra w reżyserii Mai Kleczewskiej i Tarnowskim im. Ludwika Solskiego (2007-2008).

Jacek Borkowski

Od 1977 do 1999r związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w ,,Pornografii” W. Gombrowicza, ,,Zemście” A. Fredry, ,,Wiśniowym Sadzie” A. Czechowa. Współpraca z Wojciechem Młynarskim zaowocowała takimi spektaklami jak ,,Tuwim”, ,,Brel”, ,,Wysocki”, wreszcie przebojowym spektaklem kabaretowym ,,Hemar”. Liczne występy w programach telewizyjnych, teatrach TVP, przyniosły Borkowskiemu dużą popularność, którą ugruntowały role w serialach. Piotr Rafalski z ,,Klanu” czy Jakub Reut z ,,Matek, Żon i Kochanek” to postaci, które zapewniły ich wykonawcy pozycję gwiazdy. Jacek Borkowski ceniony jest również jako Mistrz Ceremonii. Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu, Tele Kamery, itp.Jak sam mówi, najwyżej ceni sobie jednak bezpośredni kontakt z ,,żywym widzem”. Stąd częste udziały w programach kabaretowych, recitale piosenkarskie. Borkowski obdarzony jest ciepłym, silnym głosem, który pozwala mu na szerokie możliwości repertuarowe. Spotkanie z Jackiem Borkowskim to humor, kabaret, monologi satyryczne i przede wszystkim piosenki, największe przeboje Franka Sinatry i inne.

Darek Maciborek

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Znany przede wszystkim z anteny radia RMF FM, z którym jest związany od 1990 roku. Był prowadzącym takich programów jak: “Wasza Muzyka”, “O zmRocku”, “RMF Live!”, “Karta Klubowa RMF FM”, “Akademia Muzyki RMF FM”, “Traffione numery”, “Zagraj to jeszcze raz”, “W samą porę”, “Muzyka na kartki”, “Wakacyjna Lista Przebojów”, “Czas Letni”. Prowadził także telewizyjne imprezy: “Sylwester 2006”, “Sylwester 2007/2008”, koncert finałowy „Top Trendy 2009” i “Wianki w rytmie Disco”. Otwierał polskie koncerty takich gwiazd, jak Celine Dion czy The Rolling Stones. Wraz z Wojciechem Mannem poprowadził koncert „W Hołdzie dla Kawy” czyli imprezę w ramach Funduszu Wspierania Ludzi Sztuki im. Jerzego Kawalca. W „Mieście Muzyki RMF FM” prowadzi autorską stację radiową „Pop & Colors”. Jest też twórcą autorskiej składanki przebojów pod tym samym tytułem. Ponadto jest pomysłodawcą Alei Gwiazd RMF FM i Miasta Krakowa, na otwarciu której wystąpiła sama Celine Dion. Był również jurorem w programie „Jak oni śpiewają”. Obecnie Darek Maciborek prowadzi najpopularniejszą listę przebojów w Polsce, „POPlistę” w RMF FM. W 2006 roku znalazł się w ścisłej czołówce plebiscytu na najlepszych radiowców „Zdobywcy Eteru”. Jeden z najsłynniejszych głosów w Polsce może uświetnić również Waszą imprezę! Imprezę ze znakiem najwyższej jakości.

Mariusz Kuś

Mariusz Kuś – dziennikarz i konferansjer. Prowadzi imprezy plenerowe i nie tylko: Cracovia Maraton, żywy portret Papieża, święto miasta Krakowa, Karnawał w Krakowie, bale i koncerty itp.Obsługiwał dziennikarsko cztery ostatnie pielgrzymki Papieża do ojczyzny. Obsługiwał jako dziennikarz wizytę Królowej angielskiej do Polski, wizytę kanclerza Kohla do Polski, wizytę Prezydenta Stanów Zjednoczonych do Polski i wiele innych wydarzeń. Prowadzi zarówno małe pikniki jak i duże imprezy plenerowe.

Małgorzata Krzysica

Karierę teatralną zaczynała na deskach Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie pracując tam w latach 1988-1991. W latach 1991-1993 grała w Teatrze Bagatela, a od 1993 r. występuje w krakowskim Teatrze Ludowym. Wokalistka, to znana, lubiana i ceniona aktorka scen krakowskich i nie tylko. Jako jedna z nielicznych artystek młodego pokolenia zaśpiewała w Kabarecie “Jama Michalika” u boku Marty Stebnickiej i Haliny Kwiatkowskiej. Scenicznie i filmowo od wielu lat współpracuje z Jerzym Stuhrem i Kazimierzem Kutzem. Partneruje tak znanym artystom jak: Jerzy Trela, Dariusz Gnatowski, Tadeusz Huk, Marian Dziedziel. Sama również gra, uczy i reżyseruje. Oprócz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, ukończyła studia pedagogiczne, a także klasę wokalną w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a teraz ukaże się jej płyta zatytułowana “A jednak miłość…”.

Olaf Lubeszko

Olaf Lubaszenko – polski aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent, także wokalista i konferansjer. Związany z Teatrem Buffo. Wystąpił w ponad 50 produkcjach. Ceniony reżyser i producent filmowy. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Zapalony piłkarz drużyny Reprezentacji Artystów Polskich, której jest kapitanem.

Szymon Majewski

Szymon Majewski – polski dziennikarz, showman, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk i aktor. W latach 1990-2004 pracował w Radiu ZET, od 1997 prowadził w tej rozgłośni program Sponton, przedtem audycje Szymoniada i Majewiada, wcześniej brał udział w programie Grupa Szczepana. Współpracownik kilku stacji telewizyjnych (TVP, Canal+; prowadził programy Słów cięcie gięcie, Sympatyczny program dla miłych ludzi oraz Szymon mówi Show). Występował w talk show Wieczór z Alicją. Był prezenterem programu Mamy Cię! w TVN. Od września 2005 w tej samej stacji prowadzi swój autorski program satyryczny Szymon Majewski Show. Majewski pisze również felietony w czasopiśmie dla mężczyzn Playboy. Wystąpił również gościnnie w kilku filmach, m.in. E=mc2, Kiler i Superprodukcja.

Szymon Bobrowski

Szymon Bobrowski – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Szymon Bobrowski ma duze doswiadczenie w prowadzeniu imprez dla wymagajacej publicznosci (spotkania dyplomatyczne, konferencje ekonomiczne, promocje produktow luxusowych…). Od kilku lat zwiazany jest z X-trade brokers, min. jako rzecznik gry – symulacji gieldowej.

Piotr Plewa

Aktor krakowskiego Teatru STU. Dwadziescia lat pracy estradowej. Osiem lat działalności w wielokrotnie nagradzanym na PACE (największym festiwalu kabaretowym) olsztyńskim kabarecie “BEZ NAS”. Od 14 lat aktor krakowskiej “GRUPY RAFAŁA KMITY” (trzykrotne zwycięstwo na PACE, w tym dwukrotne Grand Prix i nagroda indywidualna). Kilkanaście realizacji telewizyjnych – kabaretowych i indywidualnych. Był gospodarzem Opolskiej Nocy Kabaretowej w 1995 roku, oraz głównym prowadzącym ogólnopolskiego kabaretonu telewizyjnego: FAMA 2000.

Marika

Marika, czyli pochodząca z Łomży Marta Kosakowska, rozpoczęła przygodę z muzyką w 2002 roku. Została wówczas wokalistką nowatorskiego zespołu Bass Medium Trinity, z którym wydała debiutancką płytę Mówisz i Masz (2004 rok). Od zawsze bliskie były jej egzotyczne rytmy. Choć znalazła uznanie na polskiej scenie reggae, nigdy nie pozwoliła si zaszufladkować. Balansuje na pograniczu wielu gatunków, czerpiąc między innymi z soulu, czy funku. Bezustannie szuka nowych brzmień, co odzwierciedlają jej muzyczne projekty. Na drodze wokalistki stanęli również muzycy światowej sławy. Dzieliła scenę z takimi gwiazdami, jak Erykah Badu, Wyclef Jean, Missy Elliott, Sean Paul, Gentleman, czy Macy Gray. Sama pisze teksty swoich piosenek. W pełni uzasadnia to jej wykształcenie, ukończyła bowiem.. polonistykę! Choć twierdzi, że znajomość literackiego kanonu prowadzi często do trudnych, krytycznych porównań z własną twórczością, nie sposób nie zauważyć, że jej utwory są niezwykle różnorodne. Stronią od banałów, nie mają tylko bawić i dostarczać rozrywki. Zręczna gra słowem prowadzi do szerokiego spectrum przemyśleń. Niebanalne teksty wokalistki dotykają przeróżnej tematyki – od inaczej pokazanej miłości, przez smutek , po problemy ludzkie- te bardziej i mniej zwyczajne.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa. Pochodzi z Wielkopolski. W 1996 roku poślubiła Macieja Kurzajewskiego (ur. 1973), którego poznała pod Wielką Krokwią w Zakopanem. Pracowała wtedy jako prezenterka w telewizyjnej Jedynce, studiowała polonistykę, uczyła się języków, a potem związała się z Polskim Radiem. Mają dwóch synów – Franka (ur. 1997) i Julka (ur. 2006). Zamieszkali 150 metrów od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest autorką książki “Mama i tata to my”, w której opowiada o zdrowiu, rozwoju i żywieniu dzieci w wieku 0-3 lat. Do 5 grudnia 2008 r. pełniła funkcję szefa działu PR oraz rzecznika prasowego polskiego oddziału Microsoft.

Paulina Chylewska

Paulina Chylewska – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z TVP od 1996. Zaczynała pracę w telewizji w bydgoskim oddziale TVP od prowadzenia programu dla młodzieży. Potem była jedną z prowadzących w paśmie ogólnopolskim program dla młodzieży Rower Błażeja. Następnie przeszła do redakcji sportowej i prezentowała serwisy sportowe. Była jedną z głównych prezenterek studia sportowego w trakcie Igrzysk w Atenach, Igrzysk zimowych w Turynie i Letnich w Pekinie. Prowadziła między innymi program informacyjny Sportowy Express, a wcześniej Sport po głównym wydaniu Wiadomości.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. Z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie, jako druga Polka zdobyła Koronę Ziemi w trudniejszej wersji Reinholda Messnera. Pracuje w telewizji TVN, gdzie prowadziła programy Dzieciaki z klasą, Big Brother, Misja Martyna, oraz z Maxem Cegielskim Studio Złote Tarasy. W TVN Turbo przygotowywała i prowadziła magazyn Automaniak. Od września 2009 roku prowadzi program Kobieta na krańcu świata. Współpracowała m.in. z takimi miesięcznikami jak Świat Motocykli, Auto Moto, Playboy czy Voyage. Od lutego 2007 jest redaktor naczelną polskiej edycji magazynów National Geographic oraz National Geographic Traveler.

Elisabeth Duda

Aktorka, konferansjerka, uczestniczka i gwiazda programu Europa da się lubić. Pochodzi z mieszanej rodziny. Jej matka jest Polką, ojciec – Francuzem. Od 2004 jest absolwentką PWSTviT w Łodzi, którą skończyła z najlepszym wynikiem na swoim roku i jako pierwszy obcokrajowiec w historii szkoły (na wydziale aktorskim). Elisabeth Duda wzięła udział w programie Europa da się lubić. Po raz pierwszy pojawiła się w odcinku 9: Szkoła (Seria 2). Od tego momentu występowała w talk-show regularnie. Wystąpiła również w ostatnim 144. odcinku programu – Europa bye, bye. Wystąpiła w VII edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczyła w parze z Mario Di Somma. Odpadli w 10 odcinku, zajmując 5. miejsce.

Conrado Moreno

Conrado Moreno – konferansjer, uczestnik programów Europa da się lubić, Taniec z gwiazdami oraz Gwiazdy tańczą na lodzie. Jego ojciec jest Hiszpanem, a matka Polką. Dzieciństwo spędził w Hiszpanii. W wieku 12 lat przeniósł się z rodziną do Polski. Studiował na warszawskiej Collegium Civitas na kierunku stosunki międzynarodowe. Na początku 2003 r. TVP2 rozpoczęła nadawanie programu rozrywkowego Europa da się lubić, który miał promować przystąpienie Polski do Unii Europejskiej. Conrado Moreno wystąpił w odcinku 2 – Karnawał, którego gościem specjalnym była Urszula Dudziak (premiera telewizyjna miała miejsce 1 marca 2003). W programie pojawiał się regularnie, aż do ostatniego odcinka Europa bye, bye wyemitowanego 21 czerwca 2008. Wziął udział w drugiej edycji emitowanego przez stację TVN programu Taniec z gwiazdami, w którym – wraz ze swą partnerką Magdaleną Soszyńską – zajął 6 miejsce. Brał udział w III edycji emitowanego przez stację TVP2 programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym występował z Magdaleną Komorowską. W trakcie przygotowań do programu (13 października 2008) doznał wstrząsu mózgu na skutek upadku. W związku z powyższym musiał zrezygnować z udziału w show i zajął tym samym 10 miejsce. Wziął również udział w programie Fort Boyard (odc. 12) produkowanym przez TVP2.

Krystyna Czubówna

Najpopularniejszy głos kobiecy w Polsce. Znana prezenterka telewizyjnej „Panoramy”. Jest lektorką tysięcy filmów – nie tylko przyrodniczych. Sympatia telewidzów i słuchaczy zaowocowała zdobyciem przez Krystynę Czubównę kilku Wiktorów i Telekamer.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska – polska aktorka filmowa i teatralna, wokalistka. W 2002 roku ukończyła PWST w Krakowie. Podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów. Występuje w warszawskich teatrach, m.in. w Teatrze Kwadrat, Teatrze Syrena i Teatrze Rampa. Marta Kozłowska i Leopold Kozłowski zaprosili artystkę do udziału w spektaklu pieśni żydowskich, do nagrania solowych piosenek na płytę Leopold Kozłowski i przyjaciele. Gościnnie gra w Teatrze Ludowym, występuje m.in. w spektaklach muzycznych i musicalach: Siostry Parry, Minnesota blues z piosenkami Oddziału Zamkniętego, w Berlińskiej rewii kabaretowej i Błysku rekina. Brała udział w telewizyjnych programach: Szansa na sukces, Jaka to melodia?, Europa da się lubić gdzie zaśpiewa “Modlitwę” Bułata Okudżawy, Załóż się, Śpiewające fortepiany, Rodzynki z migdałami, Pytanie na śniadanie,Imiennik. Wystąpiła również 4 marca 2008 u Kuby Wojewódzkiego w komercyjnej stacji telewizyjnej TVN . Śpiewu uczyła się pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. Bardzo dobrze zna język jidysz. Zwyciężyła w IV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie. W roku 2004 zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, zdobyła Nagrodę Publiczności. Wystąpiła w II edycji programu Jak Oni śpiewają. Zajęła 8. miejsce. Wystąpiła w III edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Zajęła 3. miejsce. Jest kapitanem jednej z drużyn w programie TVP2 Kocham Cię, Polsko.

Maciej Miecznikowski

Wokalista i muzyk zespołu „Leszcze”, prowadzi program rozrywkowy „Tak to leciało” w TVP2. Energetyczny, charyzmatyczny, ma niebywały talent, komiczny zwłaszcza. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, z wykształcenia śpiewak operowy. Uprawia niemal wszystkie gatunki muzyczne – od śpiewu chóralnego poprzez punk, jazz aż do bluesa. Współpracował ze znanym trójmiejskim kabaretem DKD. Przez rok był wokalistą zespołu Pudelsi, od 2000 roku śpiewa i koncertuje z zespołem Leszcze, znanego między innymi z takich przebojów jak: „Ta dziewczyna” (Nagroda Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Polskiej – Opole 2002) czy „Kombinuj, dziewczyno” (udział w Koncercie Premier – Opole 2003), „Cudowna noc – nie popędzaj mnie” (duet z Małgorzatą Walewską i przebój „Lata z radiem” 2007), a ostatnio „Tak się bawi nasza klasa” (Nagroda Publiczności na Festiwalu Piosenki Polskiej – Opole 2008). Od października 2004 roku występował jako solista w oratoriach „Świętokrzyska Golgota”, „Tu es Petrus”, „Psałterz Wrześniowy” Zbigniewa Książka i Piotra Rubika. Od września 2007 śpiewa w nowym oratorium Zbigniewa Książka i Bartłomieja Gliniaka „Siedem pieśni Marii”. Przyjaciele opowiadają, że wyrwany w nagłej sprawie do telefonu pyta czasem „czy nic nie przeoczył, i czy Mickiewicz jeszcze żyje”. Powiada, że nie jest „bywalcem”, za to „bywa” nazywany kosmitą z racji marzeń o podróży w kosmos. Czyta wszystko, co mu wpadnie w ręce (oprócz gazet codziennych), kocha kino, zwłaszcza europejskie. Twierdzi, że zna pięć języków, ale… w żadnym nie ma nic do powiedzenia. Fascynuje go za to kuchnia i muzyka lub odwrotnie – muzyka i kuchnia.

Katarzyna Obara

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła XIII Liceum Ogólnokształcące – klasę o profilu dziennikarskim. Absolwentka iberystyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Początkowo związana z regionalnym ośrodkiem telewizyjnym we Wrocławiu. Pierwszy raz wystąpiła przed kamerą TVP3 w 1995 roku, podczas wrocławskich wizyty Lecha Wałęsy. W 2002 roku zadebiutowała w TVP2. Obecnie jest prezenterką telewizyjną i przygotowującą program “Pytanie na śniadanie”. Była też współtwórczynią wraz Arturem Pietrasem filmu dokumentalnego Ujarzmić koty (2004). W telewizji występowała w programach “Teleexpress Junior”, “Ale Dwójka”, “Ale Lato”, “Szansa na sukces”, “Familiada”, “Mój pierwszy raz”, “Dwa światy”.

Katarzyna Glinka

Aktorka filmowa i teatralna. Wychowywała się w Dzierżoniowie, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. W 2001 ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na deskach teatralnych debiutowała 23 lutego 2002 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Od 2003 mieszka w Warszawie. Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+. W 2007 brała udział w pierwszej edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, zajęła 3 miejsce. Od września 2008 wraz z Robertem Gonerą prowadzi polską edycję teleturnieju Fort Boyard. Jako Hesia występuje w warszawskim Teatrze Polskim w sztuce „Dulscy Z.O.O.” Jako aktorka filmowa jest utożsamiana z polskimi serialami telewizyjnym. Gra jedną z głównych ról w nowym serialu twórców “M jak Miłość” – “Barwy szczęścia” – (jako Kasia Górka). Występowała także w serialach „Klan”, „Samo Życie”, „Szpital na peryferiach”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”, „Kryminalni”, „Pierwsza Miłość”, „Dlaczego nie!”. Oprócz doskonałej gry aktorskiej, wielokroć wciela się rolę konferansjerki. Ma na swoim koncie prowadzenie wielu bankietów, imprez zamkniętych dla firm, otwarć galerii handlowych czy prowadzenie dni miast.

Jarosław Kulczycki

Prezenter i dziennikarz telewizyjny. Jest absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w telewizji rozpoczął w 1994 roku w Polsacie. Od 1995 roku pracował w Telewizji Polskiej. Jarosław Kulczycki znany jest głównie jako prezenter drugiego programu TVP. Od 2004 do 2006 roku był prezenterem Panoramy, programu informacyjnego TVP 2. Od października 2006 roku jest współproducentem i prezenterem Interwencji w Polsacie.

Katarzyna Cichopek

Aktorka serialowa, prezenterka telewizyjna. Występuje w serialu TVP2 „M jak miłość” (jako Kinga Zduńska) oraz prowadzi w Polsacie teleturniej „Gra wstępna”. Wiosną 2008 gościnnie wystąpiła w serialach “Daleko od noszy” oraz “I kto tu rządzi?” Polsatu. Popularność zyskała dzięki programom “Taniec z gwiazdami” i “Jak oni śpiewają?”, który prowadziła razem z Krzysztofem Ibiszem. Katarzyna Cichopek jest absolwentką szkoły sportowej nr 220 o profilu gimnastyki artystycznej oraz liceum ogólnokształcącym; klasa o profilu muzycznym. Aktualnie studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej Wydziału Psychologii Stosunków Międzykulturowych.

Jolanta Fajkowska

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, publicystka. Specjalistka od programów kulturalnych i wywiadów z gwiazdami. Z wykształcenia slawistka i historyk sztuki. Ukończyła XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Warszawie. Skończyła Uniwersytet Karola w Pradze. Była stypendystką BBC w Londynie, National Forum Foundation w Waszyngtonie, i Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku.Telewizyjną karierę zaczęła w Teleexpressie, współtworząc ten program razem z jego pierwszą ekipą. Obecnie jest publicystką TVP2. Współpracowała także z Radiem dla Ciebie. Od września 2006 prowadziła program Pytanie na śniadanie. Od października 2007 prowadzi serwisy kulturalne dla TVP Info. W radiu VOX FM ma swój autorski cykl „Autografy”. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Dziennikarstwa. Jest członkinią Komisji Języka w Mediach przy Radzie Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk. Zrealizowała liczne reportaże z wydarzeń kulturalnych w Polsce i na świecie. Relacjonowała m.in. Festiwal Filmowy w Cannes, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Festiwal Dialogu Czterech Kultur w Łodzi, Festiwal Kultury Żydowskiej na krakowskim Kazimierzu, Festiwal Polskich Filmów w Los Angeles, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie.Przeprowadziła wiele wywiadów dla TVP i prasy z gwiazdami polskiego i światowego show-businessu, m.in. ze Stingiem, Richardem Gerem, Plácido Domingo, José Cura, Isabellą Rossellini, Catheriną Zeta-Jones, Anthonym Hopkinsem, Goranem Bregoviciem. Jest ambasadorką kampanii społecznej Stop rakowi szyjki macicy!. Ufundowała wraz z Katarzyną Dowbor nagrodę dla młodych dziennikarzy Młodzieżówka TV. Wydała książkę „Autografy”, będącą zapisem rozmów z gwiazdami światowego kina, filmu, muzyki. Jej córka Maria Niklińska jest aktorką.

Grzegorz Miśtal

Jest absolwentem krakowskiej PWST. W szkole grywał zarówno role dramatyczne, jak i komediowe. Przez kilka lat występował na deskach warszawskiego Teatru Studio. Choć zapowiadał się nieźle, zrezygnował z zawodu. Uznał, że nie ma w sobie determinacji by być aktorem i woli realizować się w mediach jako dziennikarz. Do TVP trafił w 1999 roku po castingu, mając już doświadczenia radiowca i prowadzącego programy rozrywkowe w stacji konkurencyjnej. Od samego początku jest gospodarzem oprawy TVP1. Prowadzi też transmisje różnych imprez, uroczystości i innych ważnych wydarzeń. Od 2002 roku na antenie TVP1 prowadzi program społeczny „Ktokolwiek widział ktokolwiek wie”, poświęcony problemowi zaginięć. Lubi programy biograficzne, historyczne, dokumenty, reportaże, wywiady z ciekawymi ludźmi. Uwielbia podróżować, zwiedzać, odkrywać… Wolny czas najchętniej spędza z rodziną na łonie natury – jeżdżąc na rowerze, na nartach, pływając kajakiem, żaglówką albo wędrując po górach. Jeśli tylko pozwala na to czas, lubi biesiadować z przyjaciółmi. Poza tym jest namiętnym czytelnikiem książek – przede wszystkim z dziedziny literatury faktu. Chętnie chodzi do kina na dobre filmy. Od czasu do czasu jeździ na koncerty.

Joanna Bartel

Aktorka, artystka kabaretowa i konferansjer. Największą popularność przyniosła jej rola Andzi w serialu komediowym „Święta wojna”, emitowanym na antenie telewizji TVP2. Obecnie występuje z autorskim programem kabaretowym zatytułowanym „Tok Szok”. Występowała także w spotach reklamowych Telezakupów Mango, zazwyczaj wspólnie z byłym uczestnikiem programu Big Brother, Klaudiuszem Sevkoviciem. Z wykształcenia – malarka (studia na ASP). Współpracowała z Andrzejem Rosiewiczem, wzięła udział w nagraniu jego płyty długogrającej „Dobry interes”.

Artur Orzech

Dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer. Jest współtwórcą zespołu Róże Europy. Podjął pracę w Radio Dla Ciebie, potem trafił do radiowej Jedynki, a w 2001 roku do Trójki. Pierwszy raz w Trójce pojawił się na początku lat 90. prowadził audycję „Orzech i reszta”, a od września 2007 prowadzi audycję „Prywatna kolekcja”. W latach 90. prowadził popularny program Muzyczna Jedynka emitowany w TVP1. Corocznie komentuje dla polskich widzów finałowe koncerty Konkursu Piosenki Eurowizji. Od roku 2001 do 2007 pełnił funkcję prorektora ds. studenckich w niepublicznej Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Od stycznia 2008 współprowadzi poranny program „Pytanie na śniadanie” w telewizyjnej Dwójce. Wielokrotnie prowadził Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu i Sopot Festiwal.

Anna Popek

Anna Popek – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Przy śniadaniu wita nas pytaniem na antenie TVP 2 („Pytanie na śniadanie”). Wcześniej, o podobnej porze dnia w TVP 1 również zadawała pytanie, jedno proste „Kawa czy herbata?”. Osobistym wdziękiem i błyskotliwością wypowiedzi przyciąga przed telewizory rzesze telewidzów. Piękna i profesjonalna w każdych warunkach czy to w studiu „Panoramy” (popołudniowe wydanie ekonomiczne „Panoramy”) czy tańcząc na lodzie („Gwiazdy tańczą na lodzie”). Poza telewizją pracuje jako konferansjer uświetniając swoją osobą wiele imprez kulturalnych (np. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w roku 1999 i 2001), rozrywkowych (np. Sylwester 2005 i 2006 na rynku we Wrocławiu) i firmowych (np. Otwarcie nowej siedziby Deutsche Bank).

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski – poeta, autor tekstów piosenek, humorysta, twórca scenariuszy. Nie wygląda. Ale też już nie musi. A nawet nie może. Nie zgadza się z nadanym mu przez kolegów pseudonimem “Logo Października” o tyle, że byłby raczej za określeniem “Wczesny Listopad” upatrując w wyrazie “wczesny” nuty optymizmu i radości. Każda jego konferansjerska wypowiedź nosi ślad pytania: Nie przeszkadzam Państwu ? …Bo sobie to raczej nie przeszkadzam. Chyba… Powitalne “Dobry wieczór Państwu” wypowiada z emocją raczej “dobranoc Państwu”, co utrzymuje widza przez cały czas trwania spektaklu w stanie oczekiwania by odprowadzić go do domu w stanie “radości mniemanej”, “optymizmu domyślnego”. Uwaga! Pisze wiersze. Smutne.

Agata Młynarska

Polska dziennikarka, konferansjerka i prezenterka. Od 1990 do 2006 roku związana z telewizyjną Dwójką, obecnie prezenterka Polsatu. Z wykształcenia polonistka, córka popularnego piosenkarza Wojciecha Młynarskiego. Przygoda Agaty z telewizją rozpoczęła się od prowadzenia wraz z Jurkiem Owsiakiem programu młodzieżowego „Róbta, co chceta!”. Następnie prowadziła pierwsze finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wiele imprez i programów rozrywkowych. Do września 2006 była gospodynią porannego magazynu „Pytanie na śniadanie”. Krótko po jej przejściu do Polsatu zaczęły się zdjęcia do drugiej edycji teleturnieju dla gimnazjalistów „Eureko, ja to wiem!” którego została prowadzącą. Agata Młynarska w 2007 prowadziła w Polsacie „Dzień Kangura”, który był na licencji hiszpańskiego „Un kangurro muy famoso”. W programie ulubieńcy ekranu występowali w roli nianiek w wielodzietnych rodzinach. Agata Młynarska jest absolwentką XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Warszawie. Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, który otrzymała za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Agata Konarska

Prowadząca wywiady z czołowymi przedstawicielami świata polityki, kultury i gospodarki. Prowadząca duże imprezy i festiwale w Polsce i zagranicą min. Festiwale w Opolu i Sopocie, Festiwal Cammerimage, Wiktory , Gale Olimpijską, Miedzynarodowy Bal Prasy w Berlinie. Dzień Polskiej Nauki w Brukseli. Polski Dzień w Londynie i na MIDEM w Cannes oraz koncert zorganizowany na zlecenie Komisji Europejskiej z okazji poszerzenia UNII Europejskiej w Brukseli. Agata Konarska mówi płynnie po angielsku, francusku i niemiecku.

Marek Sierocki

Marek Sierocki jest jednym z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i doskonale czuje się w klimatach lat 70-tych i 80-tych, bo właśnie wtedy kształtowały się jego upodobania. W połowie lat 80-tych rozpoczął prowadzenie muzycznego kącika w niezwykle popularnym telewizyjnym programie informacyjnym – „Teleexpress”. Przedstawiał tam teledyski rodzimych wykonawców oraz gwiazd zagranicznych, czym zyskał opinię propagatora muzyki rozrywkowej. Były to czasy, kiedy dostęp do produkcji zachodnich nie był tak powszechny jak dzisiaj, a zatem na tych kilka muzycznych minut codziennie czekały z niecierpliwością tysiące fanów. W tym czasie Sierocki był zafascynowany takimi wykonawcami jak Depeche Mode ( jest autorem książki poświęconej tej brytyjskiej grupie wydanej w 1991 roku ) oraz Chrisem Rea. Tego ostatniego gitarzystę i wokalistę można często usłyszeć na składankach firmowanych przez Marka Sierockiego.

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr – polski aktor filmowy i teatralny, psycholog. Współzałożyciel kabaretu Po Żarcie. W 1999 ukończył studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i rozpoczął studia aktorskie na krakowskiej PWST, które ukończył w 2003. W latach 2004-2008 był aktorem Teatru Dramatycznego w Warszawie. Od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Debiutował w Dekalogu X Krzysztofa Kieślowskiego rolą Piotrka. Maciej Stuhr jest znany z parodii twórczości i zachowań innych artystów. Parodiował m.in. Grzegorza Turnaua, Stanisława Soykę, Gustawa Holoubka i Mariusza Maksa Kolonkę. Wraz z kabaretem Po Żarcie otrzymał I nagrodę na przeglądzie PaKA w 1997. 2 grudnia 2006 prowadził wraz z Sophie Marceau galę wręczenia Europejskich Nagród Filmowych w Warszawie.

Piotr Szwedes

Piotr Szwedes – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, prezenter telewizyjny. W 1992r. ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. Grywał w warszawskim teatrach: Ochota (TANGO, SYLWIA ) Na Woli, Studio, Prezentacje. Pojawił się po raz pierwszy w 1994r. jako mężczyzna obserwujący grę w karty w melodramacie kostiumowym “Dama kameliowa” Jerzego Antczaka i niemieckim filmie “Stella Stevens” Roberta Sigla. Rok później zagrał swoją przełomową rolę Roberta Ratackiego nazywanego “Prymusem” – klasowego prymusa z “czystym” paszportem, którego kuszą ogromne pieniądze w filmie sensacyjnym “Młode wilki”(1995) ówczesnego debiuta Jarosław Żamojdy. Następnie pojawiał się w filmach: “Cwał”(1995) Krzysztofa Zanussiego, komedii “Nic śmiesznego”(1995) Marka Koterskiego, “Docteur Semmelweis”(1996) Rogera Andrieux’a, “Nocne Graffiti”(1996) Macieja Dutkiewicza, “Prostytutki”(1997) Eugeniusza Priwieziencewa, “Gwiezdny pirat”(1998) Jerzego Lukaszewicza, “Wrota Europy”(1999) Jerzego Wójcika. Dzięki chłopięcej urodzie i cieple wewnętrznemu obsadzany w rolach pozytywnych chłopaków, ale marzył o zagraniu negatywnej postaci. Niezwykle muzykalny, z ogromnym wdziękiem i charyzmą wcielił się w postać Tomka Gabriela, syn Marty i Wiesława, jednego z głównych bohaterów serialu TVP 2 “Złotopolscy”, którą przyjął w 1997r. Na szklanym ekranie prowadził teleturniej “We dwoje” w programie TVN. Z przyjemnością grał w filmach – “Gwiezdny pirat”(1998) Jerzego Lukaszewicza- i przedstawieniach dla dzieci -“Przygody Tomka Samywera”, “Trzech muszkieterów”. Od 7 marca 2010 do 16 maja 2010 r. brał udział w XI edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Anna Głogowska. Zajął 5 miejsce.

Sebastian Wątroba

1/2 jednego z najpopularniejszych duetów serialowych w Polsce. Wraz z Joanną Czechowicz tworzy niezapomnianą kreację w nadawanym przez telewizję TVN serialu W-11. Wszędzie gdzie się pojawiają ściągają tłumy fanów.

Wiktor Zborowski

Wiktor Zborowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiej sceny. Jest absolwentem warszawskiej PWST, którą ukończył 1973 r. Po raz pierwszy na ekranie widzowie mogli go zobaczyć w jednym z odcinków “Czterdziestolatka” pt. “Karta ze Spitzbergenu, czyli oczarowanie”. Wraz z Krzysztofem Majchrzakiem stworzyli tam role przezabawnych inżynierów dowcipnisiów. Jego dar rozśmieszania innych sprawił, że zagrał w wielu wspaniałych polskich komediach. Ostatnio zachwycił krytykę i widzów doskonałą kreacją Longinusa Podbipięty w polskiej superprodukcji “Ogniem i mieczem”. “Moje podejście do zawodu pozbawione jest furii, pazerności i pasji. Chyba nigdy nie osiągnę takich szczytów jak ci, którzy oprócz talentu wyróżniają się jeszcze zachłannością. Nie będę nawet próbował” Na scenę był “skazany” – jego dziadkowie poznali się uczestnicząc w amatorskim przedstawieniu (babcia grała a dziadek był suflerem), jego wujem jest znakomity Jan Kobuszewski, a ciotką Hanna Zemrzuska. Wiktor Zbrowski ożenił się również z aktorką – Marią Winiarską

Agnieszka Włodarczyk

Zadebiutowała w musicalu Metro Janusza Józefowicza. Natomiast jej debiutem na dużym ekranie był film Macieja Ślesickiego Sara w (1997) roku, gdzie zagrała u boku takich sław jak Bogusław Linda i Cezary Pazura. Popularność zdobyła dzięki roli Agnieszki, siostry Czarka (Cezary Pazura) w serialu 13 posterunek, również w reżyserii Macieja Ślesickiego. Wystąpiła w sitcomie Świat według Kiepskich oraz w spektaklu Teatru Telewizji Nastroje. W filmie Waldemara Dzikiego Pierwszy milion (2000) wcieliła się w kuszącą blond piękność. W serialu Zostać miss gra studentkę filozofii, która zupełnie nie dba o swój wygląd, a w Plebanii siostrę księdza Potocznego. W 2002 roku zagrała w komedii E=mc² Olafa Lubaszenki. “W latach 2003-2005 grała w serialu Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście.”. W 2004 roku wystąpiła w Nigdy w życiu! w roli Joli. Zagrała także w serialu Dziki (2004) i jego kontynuacji Dziki 2. Pojedynek (2005). W 2006 rozpoczęła nagrania do nowego serialu My Baby, w którym zagra Zosię. Wystąpiła w teledysku K.A.S.Y. Reklama. Od marca 2007 brała udział w teleturnieju muzycznym Jak oni śpiewają?, w którym zwyciężyła bój o brylantowy mikrofon. W roku 2007 w sklepach muzycznych ukazał się pełny debiutancki album Agnieszki, wydany przez wytwórnię płytową My Music 30 listopada 2007. Wzięła udział wspólnie z Krzysztofem Globiszem w jednym z odcinków Szymon Majewski Show. Poprowadziła również razem z Przemysławem Babiarzem wybory Miss Polonia 2007.

Szymon Kurasek

Artysta estradowy, wokalista i znakomity prezenter oraz konferansjer Uczeń BOHDANA ŁAZUKI. Aktor kabaretowy gościnnie występujący w warszawskim TEATRZE KWADRAT. Śpiewał w musicalu Kwiaty we włosach.Śpiewa w autorskim programie Śmietanka polskiej piosenki na wesoło. Szymon Kusarek oczaruje każdą publiczność, nie tylko śpiewem ale i słowem. Zabawne monologi kabaretowe, anegdoty oraz elegancki sposób przemawiania sprawiają, że Szymon jest artystą godnym szczególnej uwagi. Ma na swoim koncie wiele przeprowadzonych imprez masowych oraz uroczystości tematycznych takich jak: Dni Miast i Gmin, Majówki, Koncerty Galowe, Spotkania Wigilijne, podczas których wykazuje się profesjonalizmem, błyskotliwością i wielkim poczuciem humoru . Zapowiadał już m.in takie GWIAZDY jak: Irena Jarocka, Kayah, Feel, Sasha Strunin, Majka Jeżowska, Jay Delano, Krzysztof Krawczyk, Andrzej Grabowski, Marcin Daniec, Mieczysław Szcześniak, De Mono, Andrzej Piaseczny, Golec uOrkiestra, Halina Frąckowiak, Lao Che, Strachy na lachy…

Kevin Aiston

Kevin Aiston, najpopularniejszy Anglik w Polsce, showman, którego znamy m.in. z programu „Europa da się lubić”.

Piotr Gąsowski

W 2005 roku wystąpił w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Anną Głogowską, odpadli w siódmym odcinku i zajęli piąte miejsce. Od 9 września 2007 do listopada 2011 był prowadzącym programTaniec z gwiazdami. Gąsowski zastąpił w tej roli Huberta Urbańskiego. W 2009 roku był jednym z ekspertów w teleturnieju Milionerzy. Od października 2012 wraz z Martą Grycan , a następnie z Katarzyną Skrzynecką, prowadził program Polski turniej wypieków w TLC. W latach 90. XX wieku i ponownie od 2 marca 2013 do 27 kwietnia 2013 prowadził program rozrywkowy Kalambury (obecnie Kalambury z gwiazdami) w Polsacie. Występuje na deskach warszawskich teatrów: 6. piętro, Capitol, Komedia, Projekt Warszawa, Kamienica. Jest laureatem wielu nagród, m.in. 1. nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (wraz z Robertem Rozmusem), Nagrody Głównej za pierwszoplanową rolę męską w “Bożyszczu Kobiet” Neila Simona Teatr Capitol na Ogólnopolskim Festiwalu Komedii “Talia” 2011, wielokrotnie wraz z zespołem aktorskim otrzymywał “Niebieski melonik” na Festiwalu Humoru i Satyry w Gdańsku, za najlepszy serial komediowy “Daleko od noszy” w TV Polsat. W 2002 roku otrzymał nagrodę “Prometeusz” za “Wybitne osiągnięcia w sztuce estradowej” Od 8 marca 2014 współprowadzi z Maciejem Dowborem program Twoja twarz brzmi znajomo w telewizji Polsat.

Michał Milowicz

Piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy. Związany z teatrami warszawskimi: “Buffo” (1995-2001), Muzycznym “Roma” (2001-2003), Rampa na Targówku (2003), Komedia (2004) i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2005). W czerwcu 2003 ukazała się jego debiutancka płyta Teraz wiesz. Jego debiut teatralny miał miejsce 21 stycznia 1995. Zagrał wtedy w musicalu Elvis (reż. Janusz Józefowicz) na scenie Teatru Studio Buffo w Warszawie. Od 29 października 2007 pełni rolę kapitana jednej z drużyn w muzycznym programie Singa Dinga emitowanym w TV Puls. W 2006 roku wziął udział w IV edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Izabela Mika. Występował w III edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie.

Piotr Polk

Piotr Polk, znany aktor, zajmuje się piosenką niemal od początku swojej kariery. W świadomości Polaków zaistniał jako wokalista jesienią 2007 roku. Stanął wtedy na podium w drugiej edycji muzycznego show telewizji Polsat „Jak Oni śpiewają”. Zaraz po programie powstała płyta „Polk In Love”, która ukazała się na rynku w czerwcu 2008 roku. Album zdobył status Złotej Płyty. Proponujemy Państwu koncerty Piotra Polka z towarzyszeniem pięcioosobowego zespołu i chórku wokalnego, z możliwością poszerzenia instrumentarium o sekcję dętą i kwartet smyczkowy. Koncert obejmuje niezwykle nastrojowe, ale i zabawne piosenki z pierwszej płyty „Polk in Love”. Znajdują się na niej wspaniałe standardy muzyki rozrywkowej, takie jak: „What a Wonderful World”, „Always on My Mind”, „Fly Me to the Moon” czy „Smile” Charliego Chaplina. Nastrojowe, pełne ciepła piosenki przywołują niezapomniany klimat utworów Franka Sinatry. Taki też charakter mają same koncerty – nastrój, elegancja, swing i jazz. Pomiędzy piosenkami Piotr Polk wykorzystując swoje aktorskie doświadczenie,zabawia publiczność licznymi anegdotami i opowiastkami, a tym samym od razu zyskuje sympatię widzów. W skład zespołu wchodzą wyśmienici muzycy jazzowi, którzy gwarantują doznania muzyczne na najwyższym poziomie. Koncerty te dostarczają słuchaczom niezapomnianych wrażeń. Piotr Polk doskonale sprawdza się w roli prowadzącego prestiżowe wydarzenia. Z ogromnym wyczuciem prowadzi wielkie imprezy, takie jak Festiwal w Opolu czy finał wyborów Miss Polonia, ale także kameralne spotkania i eventy.

Robert Rozmus

Dynamiczne, energetyczne show jednego z najbardziej zakręconych, śpiewających aktorów! Znany m. in. z programów Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej, grupy “Tercet – czyli Kwartet”, gwiazda musicali (m. in. Miss Saigon, Chicago, Pięciu braci Moe, Taniec Wampirów, Akademia Pana Kleksa…), uczestnik „Tańca z Gwiazdami”, gospodarz programu „Rodzina jak z nut” zaprasza na widowisko, które pozostawi niezatarte wspomnienia i niemałą zadyszkę – nawet u odbiorców w doskonałej kondycji fizycznej!! PODCZAS ROBERT ROZMUS SHOW: Rozi wciela się w postaci najbardziej znanych wykonawców (polskich i zagranicznych). Peruki, świetnie dobrane stroje, dużo ruchu, sprawiają, że publiczność chwilami czuje się jak w dobrym kinie ( John Travolta!), chwilami jak na festiwalu piosenki włoskiej w Sanremo (Corleone!), momentami jak na koncercie Boba Marley’a… a to tylko niektóre z jego artystycznych wcieleń!

Blady Kris

Kris prowadzi zarówno uliczne turnieje tańca jak i poważne imprezy oraz bale w języku angielskim, niemieckim oraz beatboxowym.